RAFF-E

Naujos kartos žaliuzės

RAFF-E

Naujos kartos žaliuzės

  1. Pradžia
  2. Išorinės žaliuzės
  3. RAFF-E

RAFF-E

ALUKON RAFF-E – tai ateities žaliuzės. Moderni saulės užsklandų sistema, kuri buvo suprojektuota ir sukurta turint daug techninių žinių apie gaminį ir kuriai matuoti bei montuoti nereikia didelių techninių žinių. Pavyzdžiui, lamelių paketas jau yra integruotas dėžutėje. Reikia tik pritvirtinti ir sumontuoti kreipiančiąsias lango priekyje. Tai gerokai sutrumpina montavimo laiką.

Šią specialią išorinę žaliuzę naudoti taip pat paprasta, kaip ir priekyje montuojamą žaliuzę, nepaisant to, kad jos konstrukcija yra kur kas sudėtingesnė ir apima didesnį plotą.

RAFF-E estetiškai įsilieja į fasado dizainą ir kartu leidžia gyvenamajai erdvei maudytis jaukioje šviesoje. Dienos šviesą galima reguliuoti pagal poreikį, kad būtų galima mėgautis šviesa, kuri neakina. Atspindėdama saulės šviesą, RAFF-E sukuria malonų patalpų klimatą ir taip taupo patalpų vėsinimo išlaidas. Tuo pat metu išorinės žaliuzės saugo privatumą, tuo pat metu suteikdamos galimybę matyti sodą ar gatvę.

Visų trijų dydžių dėžutėse taip pat galima įrengti integruotą apsaugą nuo vabzdžių. Žiemos mėnesiais apsaugos nuo vabzdžių roletas yra saugiai laikomas dėžėje, kad jo nesimatytų.

raff-e privalumai

  • Didesnių matmenų matavimus galima atlikti neturint išsamių techninių žinių apie gaminį (tarpinės angos matmenys atitinka reikiamo dydžio elementą);
  • Greitas ir paprastas montavimas dėka kištukinės sistemos;
  • Aukštos kokybės aliuminio žaliuzės;
  • Durų spalvinį dizainą galite rinktis iš ALUKON spalvų paletės.

Montavimo galimybės

Karkase kaip matoma dėžutė, karkase kaip tinko atraminė dėžutė, ant fasado kaip šachtinė instaliacija arba ant fasado su tarpinėmis.

raff-e mounting possibilities
raff-e mounting possibilities
raff-e mounting possibilities
raff-e mounting possibilities
raff-e mounting possibilities

Gerai apgalvotos detalės

Žaliuzių dėžutė turi ir techninių, ir vizualinių privalumų. Spalvinį dizainą galima pasirinkti iš ALUKON spalvų gamos. Dėl paslėpto plokštės tvirtinimo priekyje nematyti jokių varžtų ar kniedžių. Dėžutės šonas yra vienoje plokštumoje su kreipiančiaisiais bėgeliais, todėl ji atrodo vientisa, be jokių erzinančių detalių. Lietaus nepraleidžiantį aliuminio kreipiamąjį bėgį galima lengvai aptaisyti tinku.