IGLO-HS terasinės durys

Tobulumas kiekvienoje detalėje

IGLO-HS terasinės durys

Tobulumas kiekvienoje detalėje

  1. Pradžia
  2. Terasinių durų montavimas
  3. IGLO-HS terasinės durys

IGLO-HS

3

EPDM TARPINĖS

Uw = 0,71 W/(m²K)

ŠILUMOS LAIDUMO KOEFICIENTAS

7

KAMEROS

194 mm

MONTAVIMO GYLIS

36-52 mm

STIKLO PAKETAI

Priimkite geriausią sprendimą pasirinkdami išskirtinio dizaino duris „IGLO-HS“ savo terasos ar balkono įstiklinimui.

Šios pakeliamos ir stumdomos terasinės durys yra pagamintos iš aliuminio. Jos yra itin tvirtos, saugiai išlaiko iki 400 kg sveriančias varčias. Be to, jos praktiškos, nes turi žemą slenkstį, kuris pasislepia grindyse, o durų varčias stumdyti paprasta ir lengva.

Durys praleidžia daug natūralios dienos šviesos ir praskaidrina jūsų namų erdvę.

Estetika

Durų individualumą padės pabrėžti įvairių spalvų rankenos pagamintos iš aliuminio. Durų stiklas gali būti smėliuojamas ir kitaip dekoruojamas.

Kokybė

Šios durys yra pagamintos naudojant moderniausią įrangą, o aukštos kokybės komponentai užtikrina išskirtinę durų kokybę, kurią patvirtina ift Rosenheim instituto (Vokietija) išduotas bandymų sertifikatas. „IGLO-HS“ terasinės durys taip pat atitinka EN 14351:1-2006 + A1:2010 standartą, kuris yra taikomas daugelyje pasaulio rinkų.

Ilgaamžiškumas

„IGLO-HS“ terasinės durys neblunka ir išlaiko savo pradinę spalvą daugelį metų, nes yra atsparios klimato pokyčiams ir saulės spinduliams.

3 metų gamintojo garantija

Mūsų prioritetas – klientų ramybė. „Drutex“ terasinėms durims suteikiame trejų metų gamintojo garantiją. Garantija apima gamyklinius defektus.

lango profilis

Profilis

Novatoriškos terasinės durys su patentuotu 7 kamerų rėmo A klasės profiliai yra gaminamos tik iš neperdirbtų medžiagų. EPDM sandarinimo tarpinės būna juodos spalvos.

lango furnitūra

Furnitūra

Standartiškai jos yra komplektuojamos su „G–U“ pakėlimo ir slydimo mechanizmais, turinčiais mikroventiliacijos poziciją bei apsaugos nuo įsilaužimo fiksatoriais. Tai užtikrina didesnį saugumo lygį, kadangi terasinės durys yra papildomai užfiksuojamos dar keliose vietose.

lango stiklas

Spalva

„Drutex“ terasinės durys turi daugiau nei 30 įvairių spalvų, raštų ir tekstūrų variantų pagal „Renolit“ spalvų paletę, todėl yra lengvai priderinamos prie bet kokio pastato fasado.

Galerija

„Renolit“ spalvų paletė

Terasinių durų profilis

Pageidaujate gauti pasiūlymą?

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums optimalų sprendimą bei atsakysime į iškilusius klausimus.

Kompetetingas savo srities specialistas susisieks su Jumis nurodytu telefonu arba el. paštu kaip įmanoma skubiau darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Skambinkite

arba parašykite mums žinutę

Užpildykite šį laukelį.
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
Užpildykite šį laukelį.