Iglo 5 durys

Energiją taupantys ir funkcionalūs sprendimai Jūsų namams

Iglo 5 durys

Energiją taupantys ir funkcionalūs sprendimai Jūsų namams

  1. Pradžia
  2. Durų montavimas
  3. Iglo 5 durys

Iglo 5 durys

Modernūs Iangai „Iglo 5“ ir „Iglo 5 Classic“ sistemose – tai grožio ir funkcionalumo derinys su pažangiais sprendimais šilumos taupymo požiūriu.

Dėl subtilaus dizaino ir modernių technologijų garantuoja naudojimo komfortą ir mažas šildymo sąskaitas žiemą, o vasarą – oro kondicionieriaus naudojamą elektrą.

Pagrindiniai pranašumai, susiję su aukštu saugumo lygiu, užtikrina ramybę jums ir jūsų šeimai.

lango profilis

Profilis

A klasės 5 kamerų rėmo ir varčios profiliai, pagaminti tik iš pirminės medžiagos, kurių gylis 70 mm.

lango stiklas

Stiklas

Standartiškai vienos kameros stiklo paketas Ug=1,0 W/(m2K) pagal PN-EN 674 (Ug=1,1 W/(m2K) pagal PN-EN 673). Galimybė naudoti trių stiklų paketus su šilumos laidumo koeficientu Ug=0,6 W/(m2K).

lango furnitūra

Apkaustai

Standartiškai „Multi-Matic“ apkaustai dengiami „Silber-Look“ danga bei komplektuojami su dviem apsaugos nuo vagystės fiksatoriais.

Estetika. „IGLO 5“ langai yra naujovių, funkcionalumo ir energijos vartojimo efektyvumo derinys su subtiliu, elegantišku stiliumi. Langai gali būti stačiakampiai, trikampiai, apvalūs, trapecijos formos, arkiniai.

Saugumas. Aukštos kokybės langų profiliai su specialia plienine armatūra varčiose ir rėmuose padidina lango stabilumą ir statiškumą, o tai kartu su moderniais „MACO“ apkaustais puikiai apsaugo nuo įsilaužimo. Turi varčios elementą, kuris palengvina uždarymą su rankenos padėties blokavimu ir mikroventiliacijos funkcija.

Patvarumas. Didelė rėmo ir varčios tvirtinimo kamera garantuoja langų ilgaamžiškumą ir tvirtumą. Papildomas privalumas – langai neblunka, nors ir yra veikiami saulės spindulių. Jie daugelį metų išsaugo pirminį ryškumą ir atspalvių sodrumą.

Sandarinimo tarpinės. EPDM sandarinimo tarpinės būna juodos arba pilkos spalvos.

Spalvos. Platus „Renolit“ paletės spalvų asortimentas.

Šilumos laidumas. Uw = 0,94 W/(m2K).

Garso izoliacija. Rw = 34-43 dB.

Energijos vartojimo efektyvumas
Optimali profilių struktūra ir stiklo paketas su šilumos perdavimo koeficientu Ug=0,6 W/(m2K) garantuoja šilumos energijos taupymą, optimalią patalpos temperatūrą ir didelį) šviesos laidumą.

Aukštos kokybės profiliai ir EPDM sandarinimo tarpinės apsaugo nuo vėjo gūsių ir neleidžia skverbtis vandeniui.

iglo 5 savybes

Galerija