Iglo Energy durys

Pasaulinio lygio dizainas ir puikūs parametrai

Iglo Energy durys

Pasaulinio lygio dizainas ir puikūs parametrai

  1. Pradžia
  2. Durų montavimas
  3. Iglo Energy durys

Iglo Energy

2

EPDM TARPINĖS

Uw = 0,8 W/(m²K)

ŠILUMOS LAIDUMO KOEFICIENTAS

82 mm

MONTAVIMO GYLIS

7

KAMEROS RĖME

5

KAMEROS VARČIOJE

„IGLO 5“ lauko durys – tai modernios estetikos, energijos vartojimo efektyvumo ir nepriekaištingo funkcionalumo derinys.

Elegantiškas dizainas ne tik suteikia grožio, bet ir užtikrina optimalią šilumos izoliaciją dėl aukščiausios kokybės konstrukcinių medžiagų ir specialiai suprojektuoto slenksčio su šilumos pertrauka. Šis derinys pagerina bendrą sistemos energijos taupymo efektyvumą.

Estetika

Durų individualumą padės pabrėžti durų užpildai bei įvairių spalvų rankenos pagamintos iš PVC, aliuminio ar medžio. Durų stiklas gali būti smėliuojamas ir kitaip dekoruojamas.

Kokybė

Šios durys yra pagamintos naudojant moderniausią įrangą, o aukštos kokybės komponentai užtikrina išskirtinę durų kokybę, kurią patvirtina ift Rosenheim instituto (Vokietija) išduotas bandymų sertifikatas. „IGLO Energy“ durys taip pat atitinka EN 14351:1-2006 + A1:2010 standartą, kuris yra taikomas daugelyje pasaulio rinkų.

Ilgaamžiškumas

„IGLO Energy“ durys neblunka ir išlaiko savo pradinę spalvą daugelį metų, nes yra atsparūs klimato pokyčiams ir saulės spinduliams.

3 metų gamintojo garantija

Mūsų prioritetas – klientų ramybė. „Drutex“ durims suteikiame trejų metų gamintojo garantiją. Garantija apima gamyklinius defektus.

lango profilis

Profilis

Novatoriškos durys su patentuotu 7 kamerų rėmo ir 5 kamerų varčios A klasės profiliai yra gaminamos tik iš neperdirbtų medžiagų. EPDM sandarinimo tarpinės būna juodos, pilkos arba grafito spalvos.

lango furnitūra

Furnitūra

Standartiškai jos yra komplektuojamos su trimis „Maco“ apsaugos nuo įsilaužimo fiksatoriais. Tai užtikrina didesnį saugumo lygį, kadangi durys yra papildomai užfiksuojamos dar keliose vietose. Vyriai pagaminti iš aukštos kokybės įtin tvirto aliuminio lydinio.

lango stiklas

Spalva

„Drutex“ durys turi daugiau nei 30 įvairių spalvų, raštų ir tekstūrų variantų pagal „Renolit“ spalvų paletę, todėl yra lengvai priderinamos prie bet kokio pastato fasado.

Galerija

„Renolit“ spalvų paletė

Durų profilis

Pageidaujate gauti pasiūlymą?

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums optimalų sprendimą bei atsakysime į iškilusius klausimus.

Kompetetingas savo srities specialistas susisieks su Jumis nurodytu telefonu arba el. paštu kaip įmanoma skubiau darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Skambinkite

arba parašykite mums žinutę

Užpildykite šį laukelį.
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
Užpildykite šį laukelį.