MB-86N SI durys

Sumažinkite sąskaitas už šildymą

MB-86N SI durys

Sumažinkite sąskaitas už šildymą

  1. Pradžia
  2. Durų montavimas
  3. MB-86N SI durys

MB-86N SI

2

EPDM TARPINĖS

Uw = 0,9 W/(m²K)*

ŠILUMOS LAIDUMO KOEFICIENTAS

3

KAMEROS

77 mm

MONTAVIMO GYLIS

„MB-86N SI“ aliuminės lauko durys pasižymi ne tik išskirtinėmis šilumos izoliacijos savybėmis, bet ir tvirtumu bei ilgaamžiškumu.

Modernus dizainas ne tik suteikia elegancijos, bet ir užtikrina optimalią šilumos izoliaciją dėl aukščiausios kokybės konstrukcinių medžiagų ir specialiai sukurto slenksčio su šilumos pertrauka. Šios durys žiemą sulaiko šilumą, o vasarą vėsų orą. Tai reiškia mažesnes sąskaitas už energiją ir komfortiškesnius namus ištisus metus.

Estetika

Durų individualumą padės pabrėžti durų užpildai bei įvairių spalvų rankenos pagamintos iš PVC, aliuminio ar medžio. Durų stiklas gali būti smėliuojamas ir kitaip dekoruojamas.

Kokybė

Šios durys yra pagamintos naudojant moderniausią įrangą, o aukštos kokybės komponentai užtikrina išskirtinę durų kokybę, kurią patvirtina ift Rosenheim instituto (Vokietija) išduotas bandymų sertifikatas. „MB-86N SI“ durys taip pat atitinka EN 14351:1-2006 + A1:2010 standartą, kuris yra taikomas daugelyje pasaulio rinkų.

Ilgaamžiškumas

„MB-86N SI“ durys neblunka ir išlaiko savo pradinę spalvą daugelį metų, nes yra atsparūs klimato pokyčiams ir saulės spinduliams.

3 metų gamintojo garantija

Mūsų prioritetas – klientų ramybė. Drutex „MB-86N SI“ durims suteikiame trejų metų gamintojo garantiją. Garantija apima gamyklinius defektus.

lango profilis

Profilis

Novatoriškos durys su patentuotu 3 kamerų rėmo A klasės profiliai yra gaminami tik iš neperdirbtų medžiagų. EPDM sandarinimo tarpinės būna juodos, pilkos arba grafito spalvos.

lango furnitūra

Furnitūra

Standartiškai jos yra komplektuojamos su trimis „Maco“ apsaugos nuo įsilaužimo fiksatoriais. Tai užtikrina didesnį saugumo lygį, kadangi durys yra papildomai užfiksuojamos dar keliose vietose. Vyriai pagaminti iš aukštos kokybės įtin tvirto aliuminio lydinio.

lango stiklas

Spalva

„Drutex“ durys turi daugiau nei 30 įvairių spalvų, raštų ir tekstūrų variantų pagal „RAL“ spalvų paletę, todėl tinka, bet kokiam architektūriniam stiliui.

Galerija

„RAL“ spalvų paletė

Durų profilis

Pageidaujate gauti pasiūlymą?

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums optimalų sprendimą bei atsakysime į iškilusius klausimus.

Kompetetingas savo srities specialistas susisieks su Jumis nurodytu telefonu arba el. paštu kaip įmanoma skubiau darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Skambinkite

arba parašykite mums žinutę

Užpildykite šį laukelį.
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
Užpildykite šį laukelį.