Iglo Energy

Modernus dizainas, novatoriškos technologijos ir didelis energijos vartojimo efektyvumas lange

Iglo Energy

Modernus dizainas, novatoriškos technologijos ir didelis energijos vartojimo efektyvumas lange

  1. Pradžia
  2. Langai
  3. Iglo Energy

Iglo Energy

„Iglo Energy“ langas yra originalus „Drutex S.A.“ gaminys su naujoviška sandarinimo sistema, kuri garantuoja puikius parametrus energijos vartojimo efektyvumo požiūriu.

Tai pirmasis sprendimas pasaulyje tokioje sistemoje, kurioje naudojamas centrinis tarpiklis, pagamintas iš putplasčio EPDM. Taip pat suteikia aukštesnius nei vidutinius parametrus oro pralaidumo, vandens sandarumo ir atsparumo vėjui požiūriu.

Šis sprendimas puikiai tinka energiją taupantiems ir pasyviems namams.

lango profilis

Profilis

A klasės 7 kamerų rėmo ir sąvaros profiliai, pagaminti tik iš pirminės medžiagos, kurių gylis 82 mm.

lango stiklas

Stiklas

Galimybė naudoti stiklo paketą 4/18/4/18/4 su šilumos perdavimo koeficientu Ug=0,5 W/(m2K).

lango furnitūra

Furnitūros

Standarte „Maco Multi Matic KS“ furnitūra tvirtinama „Silber-Look“ danga, aprūpinta dviem apsaugos nuo vagystės fiksatoriais bei sąvaros keltuvas su rankenos netinkamos padėties blokada. Galima paslėpti vyrius furnitūros įpjovoje ir naudoti RC2 apsaugos nuo įsilaužimo klasės sprendimus.

Energijos taupymas dėl optimalios profilio struktūros, specialiai sukurtos sandarinimo sistemos iš putplasčio EPDM ir stiklo paketų su mažu šilumos perdavimo koeficientu.

Šiuolaikinį dizainą užtikrina plona ir suapvalinta profilių forma.

Aukštą saugumo lygį garantuoja standartiškai naudojama furnitūra su dviem apsaugos nuo vagystės fiksatoriais. Išmanios valdymo sistemos su nuotolinio valdymo pulteliu, planšetiniu kompiuteriu ir mobiliaisiais irenginiais užtikrina funkcionalumą, saugų langų naudojimą ir leidžia derinti sprendimus su apsauginės signalizacijos sistemomis.

Patvari konstrukcija, dėl stabilaus profilio su rėmo sutvirtinimu – pilnas plienas (uždarytas). Esant pilnai armatūrai, prie plieno prisukami apsaugos nuo vagysčių fiksatoriai, o sąvaros atveju – armatūra „lovinių profiliuočių“ formos.

Plati sistemų spalvų gama leidžia pritaikyti bet koki interjerą; pasiūloje – platus „Renolit” faneros spalvų asortimentas.

Puikūs oro pralaidumo ir vandens sandarumo parametrai, nes naudojamas trigubas sandarinimas.

Puikus atsparumas vėjui dėl optimalaus sutvirtinimo.

Sandarikliai. Langas turi inovatyvią sandarinimo sistemą iš putplasčio EPDM, prieinamą tik „Drutex S.A.“ pasiūloje, garantuojantis puikius parametrus energijos vartojimo efektyvumo atžvilgiu. EPDM sandarikliai yra juodos ir pilkos spalvos.

Spalvos. Platus „Renolit“ faneros spalvų asortimentas, leidžiantis pritaikyti bet kokiam interjerui.

Šilumos pralaidumas. Uw = 0,79 W/(m2K) su 2 kamerų paketu su šiltu rėmu, užpildytu argonu.

Garso izoliacija. Rw = 37-46 dB.

Modernus dizainas, novatoriškos technologijos ir didelis energijos vartojimo efektyvumas lange!

Stiklo su mažai teršiančiomis dangomis, kurių šilumos perdavimo koeficientas lygus net Ug=0,5 W/(m2K), naudojimas užtikrina didesnį energijos vartojimo efektyvumą.

Standartiškai „Maco Multi Matic KS“ furnitūra turi sąvaros keltuvą su rankenos netinkamos padėties blokada, kuri garantuoja, kad net ir sunkios sąvaros lengvai užsidarys.

Didelė profilio kamera su plienine armatūra garantuoja puikų ilgaamžiškumą ir statiką.

Langai, pagaminti iš 7 kamerų A klasės kurių gylis 82 mm, leidžia sutaupyti daug energijos. Optimalus kamerų skaičius ir dydis garantuoja puikius šilumos laidumo parametrus.

Lange sumontuota triguba sandarinimo sistema: išorinė, vidinė iš EPDM ir centrinė iš putplasčio EPDM, kurios garantuoja aukštą energetinj efektyvumą. Papildomai standartiniame lange sumontuota kamerų slenksčio juostelė su vidiniu sandarikliu, didinančiu lango sandarumą ir jo parametrus šiluminės izoliacijos požiūriu.

Galerija