Iglo Light

Daug šviesos šiuolaikiškame dizaine

Iglo Light

Daug šviesos šiuolaikiškame dizaine

  1. Pradžia
  2. Langai
  3. Iglo Light

Iglo Light

„Iglo Light“ – tai modernus langas, išsiskiriantis gražia estetika ir siaurais rėmo bei sąvaros profiliais.

Praleidžia į patalpą daug šviesos, o tai yra itin svarbu, ypač senesniuose pastatuose, išsiskiriančiuose aukštais ir siaurais langais.

„Iglo Light“ – struktūra, savo B+R skyriaus darbo rezultatas, išsiskiria puikia statika ir ilgaamžiškumu.

Tai idealus sprendimas tiems, kurie vertina elegantišką dizainą ir aukštą sandarumo lygį.

lango profilis

Profilis

Patentuotas 5 kamerų rėmo ir sąvaros profilis, pagamintas tik iš pirminės medžiagos, A klasė, rėmo ir sąvaros montavimo gylis 70 mm, su 32% siauresniu kilnojamu stulpu, su simetriškai išdėstyta aliuminio rankena (rėmo ir sąvaros sulankstymas yra 108 mm, o sąvarų ir kilnojamo stulpo 112 mm).

lango stiklas

Stiklas

Stiklo storis iki 40 mm. Standartiškai vienos kameros stiklo paketas su šilumos perdavimo koeficientu Ug=1,0 W/(m2K) pagal PN-EN674 (Ug=1,1 W/(m2K) pagal PN-EN 673). Galimybė naudoti stiklo paketus su koeficientu Ug=0,6 W/(m2K).

lango furnitūra

Furnitūros

Standarte „Maco Multi Matic KS“ furnitūra tvirtinama „Silber-Look“ danga, aprūpinta dviem apsaugos nuo vagystės fiksatoriais, sąvaros keltuvas su rankenos netinkamos padėties blokada. Pasirinktinai galima paslėpti vyrius furnitūros įpjovoje – vad. nematoma furnitūra.

Sistemos struktūra, atlikta iš penkių kamerų A klasės PVC profilių, pagamintų išskirtinai iš pirminės medžiagos, pasižymi apvalia forma ir harmoninga išvaizda.

Lange sumontuota aliuminio rankena, uždėta ant kilnojamo stulpo, siauresnio nei tradiciniai. Dėl šio sprendimo galima gauti didesni stiklo plotą, lyginant su standartinėmis langų sistemomis, o tai lemia didesnį dienos šviesos kiekį patalpoje.

Galimybė naudoti išmanias valdymo sistemas su nuotolinio valdymo pulteliu, planšetiniu kompiuteriu ir mobiliaisiais jrenginiais, kurios užtikrina funkcionalumą, saugų langų naudojimą ir leidžia derinti sprendimus su apsauginės signalizacijos sistemomis.

Lange sumontuota dvigubo sandarinimo sistema: išorinio, vidinio iš EPDM, juodos ir pilkos spalvos.

Platus „Renolit“ plėvelės spalvų asortimentas leidžia sukurti bet koki interjero dizainą ir pritaikyti fasado išorinę išvaizdą.

Dizainas
Elegantiškas dizainas, kurį išreiškia ploni rėmo ir sąvaros profiliai bei suapvalinti stiklo paketai, atitinkantys lango formą.

Energijos vartojimo efektyvumas
Aukštos kokybės patentuotas A klasės profilis, EPDM sandariklis, mažos emisijos stiklinimas ir plieniniai paketai, cinkuoti terminiai rėmai arba pasirinktinai naujoviški „Swisspacer Ultimate” rėmai, užtikrinantys energijos sutaupymą iki 12% * .

Novatoriškumas ir funkcionalumas
Plieninis sutvirtinimas garantuoja išskirtinį lango stabilumą ir statiką.

Pažangios technologijos
Siauras kilnojamas stulpas su centre esančia rankena, 32% siauresnis nei tradicinės sistemos.

Saugumas
Aukštos kokybės „Maco Multi Matic KS“ furnitūra su dviem fiksatoriais nuo vagystės.

* pagal „Saint Gobain” tyrimus.

iglo light savybės

Galerija