Iglo 5 Classic

Energiją taupantys ir funkcionalūs sprendimai Jūsų namams

Iglo 5 Classic

Energiją taupantys ir funkcionalūs sprendimai Jūsų namams

  1. Pradžia
  2. Langai
  3. Iglo 5 Classic

Iglo 5 Classic

Modernūs Iangai „Iglo 5 Classic“ sistemose – tai grožio ir funkcionalumo derinys su pažangiais sprendimais energijos vartojimo efektyvumo srityje.

Dėl subtilaus dizaino ir modernių technologijų garantuoja naudojimo komfortą ir mažas šildymo sąskaitas žiemą, o vasarą – oro kondicionieriaus naudojamą elektrą.

Pagrindiniai pranašumai, susiję su aukštu saugumo lygiu, užtikrina ramybę jums ir jūsų šeimai.

lango profilis

Profilis

Suapvalinta A klasės profilio linija lemia modernų lango dizainą. Patentuotas sprendimas sukuria unikalų interjero charakterį.

lango stiklas

Langai

Pagaminti iš aukštos kokybės 5 kamerų profilių, tik iš pirminės medžiagos, taupo energiją ir leidžia sumažinti šildymo sąskaitas.

lango furnitūra

Furnitūros

„Maco Multi Matic KS“ su dviem apsaugos nuo vagystės fiksatoriais standarte, padidina lango saugumo lygį.

Estetika. „IGLO 5 Classic“ langai yra naujovių, funkcionalumo ir energijos vartojimo efektyvumo derinys su subtiliu, elegantišku stiliumi. Langai gali būti stačiakampiai, trikampiai, apvalūs, trapecijos formos, arkiniai ir todėl ribojami tik pagal kliento reikalavimus. Sniego baltumo profilis ir plati spalvų gama sukuria plačias išdėstymo galimybes.

Saugumas. Aukštos kokybės langų profiliai su specialia plienine armatūra sąvarose ir rėmuose padidina lango stabilumą ir statiškumą, o tai kartu su modernia „MACO“ furnitūra su fiksatoriais nuo vagystės puikiai apsaugo nuo įsilaužimo. Be to, langai turi sąvaros keltuvą, kuris palengvina uždarymą su rankenos netinkamos padėties blokada ir mikroventiliacijos mechanizmą atrama.

Patvarumas. Didelė rėmo ir sąvaros tvirtinimo kamera garantuoja medienos dirbinių ilgaamžiškumą ir tvirtumą. Papildomas privalumas – spalvų stabilumas, dėl kurio langai neblunka, išsaugodami savo pirmines savybes ilgus metus net ir pačiomis ekstremaliausiomis klimato sąlygomis.

Sandarikliai. EPDM sandarikliai yra juodos ir pilkos spalvos.

Spalvos. Platus „Renolit“ faneros spalvų asortimentas, leidžiantis pritaikyti bet kokiam interjerui.

Šilumos pralaidumas. Uw = 0,94 W/(m2K).

Garso izoliacija. Rw = 34-43 dB.

Energijos vartojimo efektyvumas
Optimali profilių struktūra ir stiklo paketas su šilumos perdavimo koeficientu Ug=0,6 W/(m2K) garantuoja šilumos energijos taupymą, optimalią patalpos temperatūrą ir didelį) šviesos pralaidumą.

Aukštos kokybės statybinės medžiagos ir EPDM sandarikliai, turintys įtakos lango sandarumui, apsaugo nuo vėjo gūsių ir padidina sandarumą lietaus vandeniui.

Funkcionalumas
Išmanios medžio valdymo sistemos, užtikrinančios funkcionalumą ir naudojimo komfortą. Langų valdymą galima atlikti naudojant nuotolinio valdymo pultą, išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, kuris leidžia visiškai valdyti ir lemia aukštą sistemos kokybę bei jos suderinamumą.

Rankenos
Aukštos kokybės aliuminio rankenos, galimos įvairiausių spalvų, ne tik įtakoja estetinę medžio dirbinio vertę, bet ir palengvina patogų lango naudojimą.

Vyriai (pasirinktinai)
Visiškai nematomi vyriai, paslėpti tarp rėmo ir sąvaros įtakoja lango estetiką bei pabrėžia jo modernų dizainą.

iglo 5 classic savybės

Galerija